W gospodarstwie agroturystycznym „Chata u Brata” każdy znajdzie coś dla siebie.

Sala Bankietowa

Gospodarstwo agroturystyczne „Chata u Brata” w swojej ofercie posiada dużą salę konferencyjną. Jasna, przestronna i otwarta na ogród sala może być z powodzeniem przeznaczona jako:

 • sala jadalnia,
 • sala weselna czy sala konferencyjna na większe spotkania.
 • Zalety sali konferencyjnej:
 • duża i przestronna,
 • wiele miejsca zarówno do tańczenia jak i siedzenia,
 • otwarta na ogród, w przypadku większych uroczystości można wykorzystać miejsce w ogrodzie.
 • Atrakcje dla dużych grup: "Chata u Brata" oferuje możliwość zorganizowania dodatkowych atrkacji dla wiekszych grup takich jak: quady, paintball czy wspinaczka na ściankę. Zapraszamy! Zdjęcia, oddają klimat i przestrzeń jaka panuje w sali. Warto zobaczyć ją z bliska!

  Spływy kajakowe

  Gospodarstwo agroturystyczne „Chata u Brata” jest położone w malowniczej okolicy wsi Krzętów nad Pilicą. Rzeka idealnie nadaje się do spływów kajakowych, które są cyklicznie organizowane. Spływy kajakowe to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu czy zorganizowanie dnia dla grupy. Wystarczy wypożyczyć kajaki, które są dostępne dla gości "Chaty u Brata"

  Istnieją dwa szlaki wodne na Pilicy. Gospodarstwo agrotusrytyczne "Chata u Brata" zaprasza na spływ kajakowy odcinkiem Maluszyn-Przedbórz oraz Przedbórz-Sulejów. Szukasz ciekawej formy wypoczynku na łonie natury? Pilica to rzeka, która potrafi zaskakiwać bogactwem fauny i flory. Piękne krajobrazy świetnie nadają się do wypoczynku.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oto niektóre ujęcia przepięknej Pilicy latem:

  Pole namiotowe

  Pole namiotowe to kolejna z licznych atrakcji, jakie oferuje "Chata u Brata". Dla wszystkich, którzy zdecydują sie na skorzystanie z pola namiotowego jest udostępniona łazienka na parterze "Chaty u Brata". zapraszamy wszystkich miłośników biwakowania nad Pilicę!

  Bilard

  Gospodarstwo agroturystyczne „Chata u Brata” poleca bilard na chłodne, deszczowe dni. Bilard to świetny sposób na wieczorną rozrywkę na późne, chłodniejsze wieczory. Stół bilardowy znajduje się na pietrze i jest dostępny dla wszystkich gości gospodarstwa agroturtystycznego. Lubisz grać w bilard? Oddaj się ulubionej rozrywce!

  Kuchnia

  Jeśli podobają Ci się klimaty rustykalne i folklorystyczne, spodoba Ci się nasza kamienna kuchnia. W gospodarstwie agroturystycznym "Chata u Brata" możesz spróbować regionalnych potraw, zapoznać się z tradycją i folklorem. Jednym ze znanych regionalnych przysmaków jest przyrządzona tu - jagnięcina po krzętowsku. Wyjątkową potrawa jest znana ze swojego niepowtarzalnego smaku i jest chlubą Krzętowa. We wnętrzu Chaty znajdują się prace rzeźbiarskie lokalnych artystów. Kuchnia, mimo tego, że jest kamienna stwarza ciepły klimat a na chłodniejsze dni można ogrzać się przy kominku! Zapraszamy na jagnięcinę i inne regionalne przysmaki!

  Wycieczki

  Gospodarstwo agroturystyczne „Chata u Brata” jest położone w przepięknej okolicy, która z powodzeniem może służyć za świetne miejsce do pieszych wycieczek. Jeśli masz ochotę pozwiedzać okolicę wybierz się szlakiem nad rzeką. Czyste powietrze, zieleń, piękno krajobrazu sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe i warto je poznać zarówno latem jak i zimą. Na terenie gospodarstwa istneije także możliwość zorganizowania ogniska. Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się blisko Przedborskiego Parku Krajobrazowego, które świetnie nadaje się jako cel pieszych wycieczek. Oto tylko niektóre miejsca i atrakcje, które można zwiedzić podczas pobytu w gospodarstwie agroturystycznym "Chata u Brata":